Adminisztráció, irodai munka

Iskolatitkári feladatok ellátására munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Békés
2017. 07. 21. 15:27

Iskolatitkári feladatok ellátására munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az intézmény feladatellátásával összefüggő adminisztrációs teendők ellátása.
  • Ügyviteli feladatok ellátása, tanulókkal kapcsolatos ügyintézés, nyilvántartások vezetése
  • elektronikus adatbázisok kezelése (Oktatási Hivatal-KIR)
  • az iskolavezetéssel kapcsolatos szoros együttműködés és munkájának segítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • iskolában, hasonló munkakörben eltöltött legalább 1-3 éves tapasztalat.

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet:
highschooleducationkft@gmail.com

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése