Könyvelői álláslehetőség Békésen

Lipotempo Kft.
Békés
2023. 04. 25.

Békés központjában működő könyvelőiroda vagyunk, többségében mikro-, kis- és középvállalkozásokkal dolgozunk együtt.

Partnereink igen változatos és sokszínű tevékenységeket végeznek.

Cégünk működésének elve, hogy inkább minőséget mint mennyiséget könyveljünk.

Feladatok

  • Könyvelési feladatok teljeskörű ellátása (kontírozás, adatrögzítés, egyeztetések, adatszolgáltatások)
  • Részvétel a havi, negyedéves, évvégi zárások és bevallások készítésében

Elvárások

  • Pénzügyi és számviteli ismeretek
  • Felhasználói szintű word és excel ismeret

Előnyök

  • Magyar adó, és számviteli szabályok ismerete
  • Könyvelési területen szerzett tapasztalat
  • Tensoft szoftver programhasználat

Amit kínálunk

  • Jól együttműködő csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!